Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip teisingai pamatuoti sieną?
  1. Pamatuokite sienos plotį/ilgį ir aukštį.

2. Jei sienos aukštis yra nevienodas, pateikite aukščiausio taško matmenį.

3. Tapetai spausdinami pagal tikslius Jūsų pateiktus matmenis, tačiau jei siena nelygi,  prie matmenų rekomenduojame pridėti apie 2–3 cm.

Kaip pakuojamas fototapetas pristatymui?

Jūsų užsakytas tapetas bus susuktas ant ritinio/tūtos ir supakuotas į kartoninę dėžę kartu su klijavimo instrukcija ir perduotas pristatymui per kurjerių tarnybą.

Ar galiu susikurti individualius tapetus?
Taip, Jūs galite susikurti fototapetą patys pagal savo poreikius naudodami aukštos kokybės nuotraukas, paveikslus ar raštus.
Ar fototapetai ilgaamžiai?
Viskas priklauso nuo paviršiaus, ant kurio planuojama klijuoti tapetą, paruošimo. Ant plokščios, švarios, profesionaliai išlygintos bei paruoštos sienos fototapetai taps ilgaamžiais. Mes nerekomenduojame tapetų klijuoti ant tekstūruotų, dažytų sienų, ant senų tapetų ar kitų anksčiau sieną puošusių medžiagų. Šio tipo tapetai paslepia tik mažus sienos netobulumus ir yra atsparūs lengviems įbrėžimams
Kaip paruošti sieną prieš klijuojant tapetą?
Sienos turi būti ruošiamos lygiai taip pat kaip ir įprastiems tapetams. Šio tipo tapetai paslepia tik mažus sienos netobulumus.
Ar galima fototapetais dekoruoti virtuvės sienas?
Tikrai galite, jei virtuvėje yra lygus sienų paviršius. Mes nerekomenduojame klijuoti tapetų apie viryklės ir kriauklės zonas dėl ilgalaikio drėgmės bei riebalų poveikio.
Ar fototapetai gali būti naudojami lauke?
Ne, mūsų siūlomi fototapetai yra skirti interjerui ir gali būti naudojami tik vidaus patalpose.
Ar fototapetus galima plauti?

Tapetus galima atsargiai nuvalyti drėgna šluoste ar kempinėle, naudodami šiltą vandenį. Fototapetų priežiūroje nenaudokite jokių cheminių priemonių.

Kokio pločio tapetų juostos?

Fototapetai yra klijuojami vertikaliomis juostomis, kaip ir įprastiniai tapetai, o piešinys susideda iš 1250 mm pločio juostų. Juostų kiekis priklauso nuo fototapeto dydžio, kuris yra individualus ir pritaikytas pagal sienos matmenis.

Pavyzdys: jei sienos plotis yra 2800mm tapetas bus pagamintas iš 3 dalių. 

Kokia fototapeto medžiaga?

Mes išrinkome geriausią rinkoje esantį tapetų popieriaus variantą, kuris nebūtų kenksmingas naudojant viduje, jį būtų galimą valyti, bei atitiktų B1 priešgaisrinį sertifikatą. Fototapetų storis ~ 90 gsm sudaro popierius, 210 gsm sudaro – vinilas.

Ar yra skirtumas tarp mano išsirinktos nuotraukos ir galutinio produkto spalvų?

Dėl galimų Jūsų kompiuterio ekrano raiškos nustatymų gali skirtis reali fototapetų spalva nuo esančios nuotraukoje. Jei turite kokių nors abejonių dėl spalvų, suteiksime galimybę Jums atspausdinti dalinį paveikslo pavyzdį.

Kaip galiu pateikti paveikslėlį, kurį norėčiau perkelti ant sienos?

Parašykite mums laišką adresu pardavimai@proreklama.lt , nurodykite norimo fototapeto matmenis, prisekite paveikslėlį, o mes įvertinsime gautą informaciją ir susisieksime su Jumis.

Ar yra galimybė keisti Jūsų galerijoje esančių paveikslų spalvas?

Tik tam tikrų fototapetų paveiksliukų spalvinė gama gali būti keičiama pagal kliento poreikius.

Kaip matuoti sienas, jei noriu užsakyti tapetus ne vienai sienai?
Jei planuojate klijuoti tapetą ant kelių sienų, pateikdami užsakymą sudėkite visų sienų pločius/ilgius ir pateikite vieną bendrą matmenį.
Kas bus jei suklysiu matuodamas sienas?

Pastebėję netikslumus, nedelsiant susisiekite su mumis. Jei Jūsų užsakymas dar nebuvo pradėtas vykdyti, mielai koreguosime matmenis nemokamai. Jei mes jau pradėjome gaminti jūsų užsakymą, matmenų keitimas jau nėra galimas.

Ką daryti, jei išsirinkau paveikslą, tačiau jo dydis nėra pritaikytas mano sienos matmenims?
Tam tikrais atvejais paveikslą galima redaguoti rankiniu būdu ir jį pritaikyti prie Jūsų sienos matmenų. Kilus bet kokiems klausimams visada galite rašyti arba skambinti mums.
Kaip galiu pateikti užsakymą?

Užsakymą galite pateikti internetinėje svetainėje, elektroniniu paštu arba mūsų paskyroje Facebook puslapyje. Pateikiant užsakymą būtina nurodyti sienos matmenis bei paveikslą.

Klausimai apie klijavimą

Kaip klijuojami tapetai?

Klijavimo instrukciją rasite mūsų interneto puslapyje, taip pat ją gausite kiekvieno užsakymo metu.

Ar galiu užklijuoti fototapetą pats?

Nesudėtingų raštų tapetus, laikantis instrukcijų, drąsiai galite klijuoti patys, tačiau sudėtingesnių fototapetų klijavimą rekomenduojame patikėti profesionalams.

Kokios rekomendacijos sienų paruošimui prieš klijuojant tapetą?

Rekomenduojame paviršių paruošti kaip įprastiems tapetams: sienos paviršius turi būti (nugruntuotas giluminiu gruntu) lygus, švarus, sausas ir tvirtas. 

Ar galima klijuoti tapetus ant nelygaus paviršiaus sienų?

Geriausiai tinka lygūs paviršiai. Mes nerekomenduojame montuoti ant bet kokio tipo tekstūruotos sienos.